Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Plas grushti në “Elbasan Arena”, drejtuesit e Korabit dhe Laçit përfshihen në sherr (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndeshja mes Korbati dhe Laçit nuk është mbyllur në fushën e blertë, pasi ajo ka vazhduar edhe në ambientet jashtë stadiumit “Elbasan Arena”, aty ku janë përleshur drejtuesit e dy ekipeve.

Ishte Laçi që fitoi në këtë ndeshje me rezultatin 1-0, por drejtuesit e Korabit kanë qenë pakënaqur.

Pjesëtarë të të dy klubeve kanë goditur njëri-tjetrin, si dhe kanë lëshuar ofendime dhe kërcënime. Vetëm pas ndërhyrjes së policisë është bërë e mundur qetësimi i situatës. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img