Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

‘Plas grushti’ në Prishtinë, sirianët rrihen e përgjaken në prani të policisë (Foto)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa të rinj sirianë janë konfliktuar fizikisht me njëri-tjetrin paraditen e sotme në Prishtinë.

Mediat atje bëjnë me dije se sirianët u përleshën edhe pse policia ishte prezente.

siri.jpg

Megjithatë, sherri mbaroi pasi ndërhyrja e policisë ishte vendimtare.

Dyshohet se konflikti ka qenë për motive të dobëta, ndërkohë që personat e përfshirë në këtë ngjarje janë vënë në pranga, dhe ndaj tyre do merret masa përkatëse.

siri1.jpg

Mediat fqinje kanë kontaktuar zëdhënësen e policisë, Flora Ahmeti, por ajo ka thënë se do të japë detaje në një moment të dytë.

siri4.jpg

Më shumë
spot_img
spot_img