Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Plas grushti mes dy burrave në autobus, pasagjeri nga sedilja e pasme filmon gjithçka (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në kryeqytetin e Anglisë në Londër dy burra janë filmuar ndërsa po zihen brenda në një autobus.

 

Një burrë 30-vjeçar dhe një 50-vjeçar filluan të zihen më fjalë para se 30-vjeçari të ngrihej nga vendi dhe të godiste 50-vjeçarin me grusht. Me siguri që 30-vjeçari nuk mendonte se 50-vjeçari do të kishtë fuqinë e mjaftueshme për të rezistuar por përkundrazi, 50-vjeçari kundërsulmoi duke e rrahur keq burrin më të ri.

Pamjet u filmuan nga një pasagjer në sendilen e pasme dhe kanë bërë xhiron e të gjithë mediave në botë.

Shoferi i autobusit thirri policinë dhe dy autorët u arrestuan. Një ngjarje që nuk ndodh shpesh në mjetet e transportit publik. 

Më shumë
spot_img
spot_img