Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Plas grushti mes çiftit në Elbasan, policia arreston dy të rinjtë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy bashkëjetues kanë rënë në prangat e policisë së Elbasanit, pasi janë konfliktuar fizikisht me njëri-tjetrin.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi B. K., 36 vjeç, dhe S. Ç., 30 vjeçe (bashkëjetues), pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur me grushte njëri-tjetrin.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasit B. K., 36 vjeç, dhe S. Ç., 30 vjeçe (bashkëjetues), pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur me grushte njëri-tjetrin.”- thotë policia.

 

Më shumë
spot_img
spot_img