Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
Pre
28 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Plas COVID-i në paraburgimin e Vlorës, infektohen 15 persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

35a1858deea5aebf1f190ec804b4a71d

15 persona që mbahen në paraburgimin e Vlorës janë infektuar me koronavirus.

Njëri prej të burgosurve, stavri Dyrmishi, në një lidhje telefonike me Top Channel ka bërë thirrje për ndihmë urgjente, pasi gjendja shëndetësore e disa personave është e rëndë.

Thirrjes së tyre iu përgjigj spitali i Vlorës, pasi menjëherë drejt qelive ku mbahen të burgosurit u nisën autoambulanca dhe ekipe të ndihmës së shpejtë.

Më shumë

spot_img
spot_img