Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Plas bombula e gazit në Fier, 17 vjeçari merr djegie të rënda dhe dërgohet me urgjencë drejt Tiranës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Radostinë të Fierit, ku një 17 vjeçar ka marrë djegie të shumta në trup pas shpërthimit të një bombule oksigjeni.

I riu është dërguar në spitalin e Fierit, por për shkak të plagëve të rënda, është nisur menjëherë drejt Tiranës, ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

“Sot rreth orës 19:00, në fshatin Radostinë, shtetasi E. F., 17 vjeç, dyshohet se duke luajtur në banesën e tij, është djegur aksidentalisht me një bombul oksigjeni, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Më shumë

spot_img
spot_img