Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Plas arma në Borsh, ka të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë janë dëgjuar sot në mbrëmje në Borsh të Sarandës.

Burime për mediat raportojnë se ka të plagosur.

Ende nuk dihet se çfarë ka ngjarë, por policia është njoftuar dhe po niset drejt vendngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img