Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Plani juaj si tramvaji…’, Vokshi i kthehet Ramës: Kur s’ke ç’të thuash të ngelen shakatë, në 25 prill do jesh humbësi më i madh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3085fb68873c46dea6b917b3e60ab0ed

Sot Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka prezantuar planin ekonomik të cilin premtoi se do ta vërë në zbatim pas 25 prillit.

Ironitë nuk kanë munguar, as sulmet, kryesisht nga kundërshtarët politikë, me Ramën që i cilësoi premtimet e Bashës si ato për tramvajin kur kandidonte për kryetar bashkie.

Ndërkohë ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi ka reaguar duke i dalë në mbrojtje Bashës. Sipas saj Rama flet dhe bën shaka sepse ai dhe partia e tij nuk kanë asnjë plan.

E bindur ajo i thotë Ramës se në 25 prill ai do të jetë humbësi më i madh.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img