Plani gjeni i gruas që shpëton jetën e saj dhe të së bijës 6 vjeçare nga zjarri masiv në pallatin e Londrës

Publikuar tek: bota, më 21:08 15-06-2017 Plani gjeni i gruas që shpëton jetën e saj dhe të së bijës 6 vjeçare nga zjarri masiv në pallatin e Londrës

Një grua e cila ishte brenda në pallatin që shpërtheu në flakë në Londër ka treguar si e shpëtoi vajzën e saj gjashtëvjeçare dhe veten nga flakët.

Natasha Elcock, e cila ishte në katin e 11-të të ndërtesës së djegur, ishte bllokuar brenda, së bashku me vajzën dhe partnerin e saj.

Natasha vuri trurin në punë dhe shpërtheu ujin me shpejtësi në banjën e saj dhe e lejoi të dilte duke lagur dyshemenë.

Ata iu bindën udhëzimeve që iu dhanë në telefon dhe pas një ore e gjysmë, ekuipazhet e zjarrit i thanë që nëpërmjet telefonit dilnin jashtë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulm terrorist në një xhami në Kabul, dhjetra të plagosur, disa të vdekur
Merr flakë anija, evakuuohen 32 pasagjerë në bord »
Article Logic
Execution time: 0.013195037841797
array(1) { ["section"]=> string(113) "plani-gjeni-i-gruas-qe-shpeton-jeten-e-saj-dhe-te-se-bijes-6-vjecare-nga-zjarri-masiv-ne-pallatin-e-londres-82648" }