Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Plagosjet në Shëngjin, Policia tregon si rrodhën ngjarjet dhe publikon emrat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Lezhës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur mesditën e sotme në Shëngjin, ku dy persona kanë mbetur të plagosur.

albsig

Sipas policisë, Gertian Malshi ka plagosur për motive të dobëta me armë gjahu Mimoza Aliajn, 49 vjeçe. Pas veprimit të Malshit, ka reguar bashkëshorti i të plagosurës, Gëzim Aliaj, 52 vjeç, i cili ka shtënë mbi të, duke e lënë të plagosur.

Gertian Malshi dhe Mimoza Aliaj ndodhen në spitalin e Lezhës nën kujdesin e mjekëve. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img