Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Degjeneron sherri, plagosje me thikë pranë Shtëpisë së Oficerëve në Vlorë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cd510c987c925c784980abb8e39f5d0f

Një ngjarje e rëndë, por që fatmirësisht pa pasoja në jetë ka ndodhur sot pranë Shtëpisë së Oficerëve në qytetin e Vlorës.

Një sherr mes dy personave ka përfunduar deri në përdorimin e thikave. Burime për mediat bëjnë me dije se një 42-vjeçar A.B., është plagosur lehtë me thikë në këmbë dhe është jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 23.01.2021, rreth orës 19:25, në vendin e quajtur “Shtëpia e oficerëve”, Vlorë, në një lokal, pas një konflikti të çastit, është goditur me mjet prerës (thikë), shtetasi A. B., 42 vjeç, i cili është dëmtuar lehtë në këmbë, jashtë rrezikut për jetën. Shërbimet e Policisë kanë shkuar në vendngjarje, ka rrethuar zonën dhe vijon krehja e saj për kapjen e autorit, i cili menjëherë është larguar nga vendngjarja. Grupi hetimor  po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img