Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Plagosje me thikë brenda Policisë Bashkiake, Dritan Hardhia përfundon në spital, arrestohet autori

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një përplasje e vërtetë ka ndodhur mesditën e djeshme në ambientet e Policisë Bashkiake të Tiranës, ku është plagosur me thikë polici Dritan Hardhia, i bërë i njohur për publikun në përplasjen e aktivistët te parku liqenit.

albsig

Raportohet se mesditën e djeshme është plagosur me thikë Dritan Hardhia, polici i bashkisë së Tiranës. Ngjarja ka ndodhur në oborrin e Policisë Bashkiake në rrugën e Kavajës dhe autor i kësaj ngjarje është një 54-vjeçar.

“Rreth orës 21:00, është vënë në pranga në flagrancë Bujar Shehu, 54 vjeç, banues në Tiranë, sepse në orën 14:30, në oborrin e Policisë Bashkiake, ka tentuar të vrasë me thikë, punonjësin e Policisë Bashkiake Dritan Hardhia, 37 vjeç”, thanë për syri.net burimet nga policia e kryeqytetit. 

Sipas “Syrit”, Hardhia ka pësuar disa plagë dhe është i shtruar në spital.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img