Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Plagosje me armë zjarri te “5 maji” në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

6f2f641d0689da378ff8d9925b4a598e

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje në kryeqytet.

Mësohet se është qëlluar me armë në rrugën “5 maji” në Tiranë, dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një person, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se ky person është qëlluar në këmbë, teksa nuk dihet identitëti i tij apo agresorit.

Deri tani, të paqarta janë edhe shkaqet e kësaj ngjarje. Policia është nisur drejt vendngjarjes bërë të bërë të mundur zbardhjen e dinamikës së kësaj plagosje.

Më shumë

spot_img