Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
23 %
3.6kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Plagosje me armë zjarri pranë një lokali në Lezhë

spot_img

Lajme të ngjashëm

9577a8d7bf39220db4ebc5bf44b715a1

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhir në aksin Lezhë-Milot pranë një lokali.

I plagosuri A.D, rreth 40 vjeç është dërguar me urgjencë drejt spitalit, ndërkohë që mĕsohet se është plagosur në gjoks.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Vijon…

 

Më shumë

spot_img