Plagosje me armë zjarri pranë një lokali në Lezhë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:23 01-12-2020 Plagosje me armë zjarri pranë një lokali në Lezhë

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhir në aksin Lezhë-Milot pranë një lokali.

I plagosuri A.D, rreth 40 vjeç është dërguar me urgjencë drejt spitalit, ndërkohë që mĕsohet se është plagosur në gjoks.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Vijon...

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHIFRAT: Rritet sërish numri i të infektuarve me COVID, 12 viktima në 24 orët e fundit
Plagosja në Lezhë, gjendet një makinë e djegur në fshatin Pllanë, dyshohet të jetë e autorëve »
Article Logic
Execution time: 0.011141061782837
array(1) { ["section"]=> string(56) "plagosje-me-arme-zjarri-prane-nje-lokali-ne-lezhe-229793" }