Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Plagosje me armë zjarri në Theth të Shkodrës, një person dërgohet me urgjencë në spital (Emri)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Shkodër ku një person ka mbetur i plagosur.

Burime për policinë bëjnë me dije se i plagosur ka mbetur shtetasi Gezim Ndrezaj, 47 vjeç, i cili me urgjencë është dërguar drejt spitalit rajonal të qytetit të Shkodrës.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se Ndrezaj është konfliktuar me një person tjetër për arsye të cilat ende nuk dihen, ku ky i fundit më pas ka nxjerrë automatikun dhe ka qëlluar në drejtim të 47-vjeçarit.

Në drejtim të vendit të ngjarjes janë nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Theth, Shkodër/Informacion paraprak.

Në fshatin Theth, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri në këmbë shtetasi G.T, i cili po transportohet për në spitalin rajonal Shkodër për ndihmë mjeksore.

Në drejtim të vendit të ngjarjes janë nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img