Hapësire reklamuese

Aktualitet

Plagosje me armë zjarri në Shkodër, një femër e lënduar

Shkruar nga Newsbomb

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës, ku ka mbetur e lënduar një 36 vjeçare.

E plagosura është Mire Pylla, 36 vjeç, nga fshati Mes dhe aktualisht gjendet në spitalin e Shkodrës jashtë rrezikut për jetën.

Pylla kishte marrë një plagë në krahun e djathtë dhe pas ndërhyrjes së mjekëve, gjendja e saj paraqitet e stabilizuar.

Policia ka nisur hetimet për ngjarjen, ndërsa ende shkaqet e saj apo autorët e plagosjes.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese