Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Plagosje me armë zjarri në Korçë, ngjarja pranë maternitetit të vjetër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

856a2fb1297ec53b1876b0faa2e0932c

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Korçë.

Ngjarja ka ndodhur pranë maternitetit të vjetër, ndërkohë që i plagosuri është dërguar me urgjencë drejt spitalit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur rrethanat e plota të ngjarjes dhe për kapjen e autorit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img