Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Plagosje me armë të ftohtë në Tiranë, një person i shtrirë në mes të rrugës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një plagosje me thikë ka ndodhur sot në Tiranë. Burime për mediat bëjnë me dije se i lënduari ndodhet i shtrirë në tokë, ndërkohë që është njoftuar policia dhe ambulanca.

Nuk dihet shumë për ngjarjen, se kush janë personat e përfshirë në konflikt dhe cili ka qenë shkaku. Pritet të dalin në dritë detaje të reja dhe një njoftim nga autoritetet.

Policia ka rrethuar zonën me shirit dhe vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të plagosjes. Newsbomb do ju mbajë të informuar për rastin në fjalë…

Tiranë/Informacion paraprak:

Rreth orës 20:45, në bulevardin “Zhan D’ark” dyshohet se gjatë një konflikti të çastit, një shtetas ende i paidentifikuar ka goditur me një mjet prerës (thikë) shtetasin e mitur me iniciale J. K., rreth 15 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekut.

Menjeherë në vendngjarje kanë shkuar sherbimet e Policisë dhe kanë bërë rrethimin e zonës dhe po vijojnë kontrollin e saj me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img