Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Plagosje me armë të ftohtë në Tiranë, një 24-vjeçar ndodhet në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri është qëlluar me thikë nga persona që janë identifikuar nga policia, por nuk bëhet me dije identiteti i tyre për shkaqe hetimi.

Efektivë janë vënë në ndjekje të tyre, ndërkohë që i plagosuri A.K., 24 vjeç është dërguar me urgjencë në spital.

Ngjarja ka ndodhur në kryeqytet rreth orës 20:00, gjithçka për motive banale që kanë çuar në këtë konflikt të çastit.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 05.08.2021, rreth orës 20:00, gjatë një konflikti të çastit, për motive të dobëta është goditur me një mjet prerës (thikë), shtetasi A. K., 24 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë kanë bërë të mundur identifikimin e autorëve ku për arsyje hetimi nuk bëhen të ditura gjeneralitet e tyre dhe po punojnë për kapjen e tyre.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img