Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Plagosja në Sukth, 17 vjeçari futet në operacion me urgjencë, mjekët i heqin thikën nga barku

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b6cdc1be0f179cdadb10b8c72a85d4f5

Pak më parë 17 vjeçari Elvis Zira është goditur me thikë në Sukth dhe si pasojë është dërguar me urgjencë në spital.

17 vjeçari pas plagosjes është futur menjëherë në operacion pasi kishte marrë një thikë në bark.

Kanë qenë mjekët ata që gjatë operacionit i kanë hequr thikën nga barku të plagosurit.

Aktualisht nuk bëhet me dije gjendja shëndetësore e të riut.

Autori i dyshuar i ngjarjes është M.I., dhe policia është vënë në ndjekje të tij.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:30, pas një konflikti të çastit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img