Plagosja në Lezhë, gjendet një makinë e djegur në fshatin Pllanë, dyshohet të jetë e autorëve

Publikuar tek: aktualitet, më 17:52 01-12-2020 Plagosja në Lezhë, gjendet një makinë e djegur në fshatin Pllanë, dyshohet të jetë e autorëve

Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e sotme në aksin Lezhë-Milot, ku persona të paidentifikuar plagosën me armë zjarri 42 vjeçarin Aleksandër Deda.

I plagosuri është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë, mdërsa mësohet se njëri prej plumbave e ka kapur në gjoks.

Ndërkohë policia ka gjetur një makinë të djegur në fshatin Pllanë, e cila dyshohet të jetë e autorëve dhe po punohet për identifikimin e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagosje me armë zjarri pranë një lokali në Lezhë
Plagoset rëndë në atentat me armë zjarri biznesmeni në Lezhë, gjendet e djegur makina e autorëve (EMRI-DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.013211965560913
array(1) { ["section"]=> string(98) "plagosja-ne-lezhe-gjendet-nje-makine-e-djegur-ne-fshatin-pllane-dyshohet-te-jete-e-autoreve-229797" }