Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Plagosja e kryebashkiakut të PS dhe shoferit, reagon Erion Braçe: Sulm i pastër kriminal, nuk justifikohet me asgjë!

Lajme të ngjashëm

Deputeti socialist i Qarkut të Fierit dhe njëkohësisht i Divjakës, Erion Braçe, e konsideron sulm të pastër kriminal plagosjen me thikë të kryebashkiakut Fredi Kokoneshi dhe shoferit të tij, Gazmir Bullari. Këta të fundit u sulmuan me thikë para Bashkisë së Divjakës, nga ish-punonjësi Orges Xhelili.

“Ngjarja ne Divjake eshte nje sulm i paster kriminal! Shume shume i rende! E gjithe vemendja çrej minutes se pare eshte tek shendeti i kryetarit te bashkise Fredi Kokoneshi dhe i punonjesit te bashkise Gazmir Bullari!

Kam nje lutje per median: Moooos genjeni! Nuk ka pasur asnje debat, asnje konflikt, asnje sherr ne polikliniken e divjakes! zero! ka ndodhur nje sulm kriminal qe nuk justifikohet me asgje, zero”, shkruan Erion Braçe, teksa ndan videon e mëposhtme.

Lexo edhe: E rëndë në Divjakë, plagoset me thikë kryebashkiaku Fredi Kokoneshi

Lexo edhe: Plagosja e Fredi Kokoneshit dhe shoferit të tij, u qëlluan me thikë në mes të Divjakës nga ish-specialisti i Bashkisë

Lexo edhe: Zyrtarët e PS dhe drejtuesi i Policisë në Spitalin e Lushnjës, Balla: Fredi Kokoneshi dhe shoferi i tij, janë futur në operacion


Më shumë