Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Plagosja e 65-vjeçarit në Lushnjë, Policia arreston vëllain e tij si autor të ngjarjes (Emri)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mëngjesin e sotëm një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Lushnjës ku mbeti i plagosur 65-vjeçari, Faik Veliu.

Pak orë pas ngjarjes policia ka bërë të mundur indetifikimin dhe kapjen e autorit i cili rezultoi të ishte vëllai i 65-vjeçarit, Sami Veliu.

Gjatë kontrollit uniformat blu kanë sekuestruar dhe armën e zjarrit me të cilën autori kreu plagosjen.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Lushnje:

Si rezultat i reagimit në kohë të Policisë dhe veprimeve të shpejta hetimore,  u bë e mundur identifikimi dhe  kapja e autorit të plagosjes së shtetasit Faik Veliu.

Autori eshte shtetasi Sami Veliu, vellai i 65 vjeçarit.

Gjithashtu eshte gjetur dhe sekuestruar dhe arma e zjarrit me te cilen autori kreu plagosjen.

 Me vone do kete njoftim te plote per rrethanat e ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img