Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Plagosja e 5 personave, policia arreston shoferin e “Mercedes Benz” dhe jep detaje të hollësishme për ngjarjen e rëndë

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Materialet hetimore në ngarkim të shtetasit Sh.Shehu i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Mat, për veprën penale “Shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor”, parashikuar nga neni 290 i Kodit Penal”, thuhet në njoftimin e policisë.

Më shumë

spot_img