Plagosja e 31 vjeçarit në Peqin, Policia jep DETAJE: Konflikt i çastit, identifikuam autorin dhe po punojmë për arrestimin

Publikuar tek: aktualitet, më 21:10 29-05-2020 Plagosja e 31 vjeçarit në Peqin, Policia jep DETAJE: Konflikt i çastit, identifikuam autorin dhe po punojmë për arrestimin Foto ilustruese

Policia e Shtetit jep njoftim zyrtar për plagosjen e 31 vjeçarin Besmir Hakballa mbrëmjen e sotme në Peqin.

Sipas Policisë, rreth orës 20:10 në qytetin e Peqinit si pasojë e një konflikti të çastit është plagosur me armë zjarri në këmbë shtetasi Besmir Hakballa banues në Peqin, i cili është dërguar për ndihmë mjeksore në Spitalin rajonal Elbasan, jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë dhe  grupi hetimor shkuan menjëherë  në vendngjarje dhe  falë veprimeve të shpejta  bënë të mundur identifikimin e autorit të dyshuar të ngjarjes,  shtetasin A.M.,  ku vijon puna intensive për kapjen e  tij.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë  po vijon veprimet  për zbardhjen e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes .

Peqin/ Informacion paraprak

Rreth orës 20:10 në qytetin e Peqinit  si pasojë e një konflikti të çastit është  plagosur me armë zjarri  në këmbë shtetasi  B.H., 31 vjeç, banues në Peqin i cili është dërguar për ndihmë mjeksore në Spitalin rajonal Elbasan, jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë dhe  grupi hetimor shkuan menjëherë  në vendngjarje dhe  falë veprimeve të shpejta  bënë të mundur identifikimin e autorit të dyshuar të ngjarjes,  shtetasin A.M.,  ku vijon puna intensive për kapjen e  tij.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë  po vijon veprimet  për zbardhjen e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes .

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095970630645752
array(1) { ["section"]=> string(126) "plagosja-e-31-vjecarit-ne-peqin-policia-jep-detaje-konflikt-i-castit-identifikuam-autorin-dhe-po-punojme-per-arrestimin-208337" }