Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Plagosi prindërit me thikë dhe u hodh nga kati i tretë, vdes në spital 25-vjeçari nga Tirana

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndërron jetë në spital 25-vjeçari që u hodh mbrëmë nga kati i tretë i pallatit ku jetonte.

Mësohet se B.S., 25 vjeç ka ndërruar jetë ditën e sotme.

25-vjeçari u hodh nga kati i tretë mbrëmë pak para mesnate. Pas një konflikti me prindërit, pasi i plagosi ata me thike u hodh nga ballkoni i katit të tretë.

Po ashtu në spital u dërguan edhe prindërit, ndërsa i riu nuk arriti dot t’u shpëtojë plagëve të rënda.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img