Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Plagosi me thikë vjehrrin dhe kunatin, gjykata lë në burg 27 vjeçarin në Vlorë (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Vlorës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për 27-vjeçarin Rildi Kocja. I riu plagosi me thikë vjehrrin dhe kunatin e tij, Xhevdet dhe Albion Braushi pak ditë  më parë në qytetin e Vlorës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës  21:30, në lagjen “1 Maji” më 4 dhjetor. Rildi Kocja, pas plagosjes së tyre, u largua menjëherë nga vendngjarja për t’u arrestuar një orë më vonë nga forcat e Policisë.

Xhevdet Braushi, 62 vjeç dhe i biri, Albion Braushi, 30 vjeç u gjetën të plagosur në trotuar nga kalimtarët e rastit, të cilët i dërguan me urgjencë në Spitalin Rajonal të Vlorës për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Më shumë


spot_img

spot_img