Tirana
clear sky
12.3 ° C
12.3 °
12.3 °
67 %
1.6kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Plagosi me thikë policin, arrestohet 55-vjeçari në Berat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 55-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ka dhunuar punonjësin e policisë bashkiake.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi M.M., 55-vjeç, banues në lagjen Kushtrim, Berat.

Arrestimi i tij u bë pasi, gjatë ekzekutimit të një vendimi nga punonjësit e Bashkisë Berat, i ka kundërshtuar dhe më pas ka goditur me mjet prerës duke i shkaktuar dëmtime, punonjësin e policisë bashkiake, shtetasin G.Ç., 36 vjeç.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprime të mëtejshme.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img