Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Plagosi me thikë në mes të lokalit 35 vjeçarin, arrestohet autori (EMRAT)

Shkruar nga Newsbomb

Është arrestuar nga policia autori i plagosjes së sotme në Klos, Selami Rami.

28 vjeçari Selami Rami pas një një konflikti në një lokal të Klosit ka goditur me thikë shtetasin Gazmir Pislin 35  vjeç.

Menjëhërë, pisli është nisur drejt Tiranës pasi gjendja e tij shëndetësore është e rëndë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Klos ku pas një sherri banal në mes të lokalit ka mbetur i plagosur një person.

Dy persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin e me pas kane përdorur thikat.

Mësohet se në verandën e një lokali në Klos shtetasit Selami Rami, rreth 28 vjeç, dhe shtetasi Gazmir Plisi rreth 35 vjeç, banues në fshatin Platin-Klos, dyshohet se kanë debatuar me njëri tjetrin ku shtetaRami, ka plagosur me thikë shtetasin Plisin”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese