Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

Plagosi me thikë dy vëllezërit, zbulohet autori i plagosjes (EMRAT)

Lajme të ngjashëm

Dy vëllezërit Ardit dhe Kristian Hysa nga Klosi mbetën të plagosur ditën e sotme pas një konfliti me një person tjetër. Bëhet me dije se autori i plagosjes është shtetasi Gerlad Buci.

Mësohet se 35-vjeçari i ka plagosur me thikë dy të rinjtë, 22 dhe 19 vjeç për arsye që ende nuk janë bërë të qarta. Policia ka shpallur në kërkim autorin e ngjarjes dhe po punon për kapjen e tij.

Ndërkohë dy vëllezërit e plagsour janë transportuar me helikopter drejt Traumës për mjekim më të specializuar.

Lexo edhe: E rëndë në Mat, dy vëllezër goditen me thikë nga persona të paidentifikuar, nisen drejt Traumës

Më shumë