Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Plagosi me thikë bashkëshorten, 73-vjeçari para Gjykatës: Debatuam për një çelës, gjatë zënkës u vetëplagos

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme ka dalë para gjykatës Ndrue Prenga, i cili 3 ditë më parë dyshohet se qëlloi me thikë bashkëshorten e tij, në Kamëz.

Ndrue Prenga ka deklaruar në Gjykatë se ngjarja ka qenë aksidentale.

Ai është shprehur se kanë debatuar për një çelës dere dhe gjatë zënkës bashkëshortja është vetëplagosur.

“Ngjarja ka qenë aksidentale dhe konflikti ka ndodhur për një çeles dere. Ajo ka qene duke lare ene dhe ne debat e siper jemi zene.Gjate konfliktit kemi ardhur verdalle neper shtepi. Gjate rrokullisjes ka ndodhur edhe veteplagosja e saj, pasi me pare me foli ne fjale shume te pista”, është shprehur 73 vjeçari.

Më shumë
spot_img
spot_img