Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
39 °
Mër
40 °
Enj
33 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Plagosi me çifte motrën në Vlorë, arrestohet pas dy ditësh 60-vjeçari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Vlorës ka arrestuar 60-vjeçarin, i cili dy ditë më parë plagosi me armë motrën e tij.

Bëhet me dije se në prang aka rënë Set Danaj, i cili pak ditë më parë me armë  gjahu çifte plagosi motrën e tij, Bukuroshe Hoxhajn, 60-vjeçari në gjendje të dehur qëlloi motrën dhe u largua nga vendi i ngjarjes, dy ditë pas ngjarjes policia ka bërë të mundur arrestimin e tij.

“Në fshatin Bishan, Vlorë, dyshohet se gjatë një konflikti të çastit për motive të dobëta, shtetasi S. D., rreth 60 vjeç, ka plagosur me armë gjahu çifte, motrën e tij, shtetasen B. H., rreth 66 vjeçe, e cila është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën,” njoftoi policia për ngjarjen e ndodhur.  

Më shumë

spot_img
spot_img