Hapësire reklamuese

Aktualitet

Plagosi me çekiç punonjësin e një karburanti, arrestohet shqiptari në Greqi

Shkruar nga Newsbomb
Plagosi me çekiç punonjësin e një karburanti, arrestohet

Një i ri me origjinë shqiptare ka rënë në pranga pasi plagosi punonjësin e një karburanti me çeçik si dhe kreu një grabitje.

Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit të së martës, në Agios Anargyros. Burime për mediat bëjnë me dije se 28 vjeçari hyri me çekiç në pikën e karburantit duke e goditur dhe plagosur punonjësin që ndodhej në turn. Më pas ai mori paratë dhe u largua me shpejtësi.

Brenda pak orësh, policia ka arritur të lokalizojë dhe të arrestojë të riun shqiptar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese