Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Plagosi me armë zjarri shokun në hotel, zbardhet dëshmia e Markeljan Beqirit: Arnin e kam mik, kishim pirë alkool e drogë, isha i pavetëdijshëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është zbardhur dëshmia e Markeljan Beqirit, i cili u arrestua sot, pasi akuzohet për plagosjen e Arni Sulejmanit në një hotel në autostradën Durrës-Tiranë. Ngjarje e ndodhur më më 9 dhjetor të 2021.

Ai para policisë ka thënë se ngjarja ka qenë aksidentale dhe nuk ka dashur të vrasë 20-vjeçarin pasi janë shokë me njëri-tjetrin.

Ai ka treguar se në hotel kishin shkuar bashkë dhe një vajzë që ishte mikesha e tyre, ku kishin konsumuar alkool dhe lënë narkotike dhe në gjendje të pavetëdishme ka qëlluar drejt Arni Sulejmanit, duke e plagosur në krahë.

26-vjeçari ka treguar se u largua nga vendi i ngjarjes, pasi kishte frikë për atë që do e prite më pas.

“Nuk kam dashur ta vras Arni Sulejmanin. Unë e kam shok atë. Me 9 dhjetor kemi qenë me një mikeshën tonë në hotel ku konsumuam shumë alkool dhe lëndë narkotike. Isha i pavetedijshem kur arma qëlloi dhe e plagosi ne krah Arnin. Pas ngjarjes u largova nga frika. Sot isha nisur për te ikur ne Dajt për qejf”, ka thënë Beqari.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img