Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Plagosi me armë aktivistin e PD në Kavajë, Gjykata jep masën arrest me burg për Ndriçim Jonuzin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata ka vendosur masën “arrest me burg” për Ndriçim Jonuzi, i cili akuzohet se ka plagosur aktivisten e PD-së në Kavajë, Bledi Okshtunin.

Gjykata e Durrësit ka dhënë masën “arrest shtëpie” për bashkëpuntorët Markel Shtylla dhe Dorian Troplinin.

Kujtojmë që ngjarja ndodhi më 19 prill, ku jonuzi së bashku me Markel Shtylla, Drejtor i Policisë Bashkiake të Kavajës dhe Dorian Troplini, pas një debati me Okshtunin e kanë qëlluar atë me armë në këmbë.

Ndricim Jonuzi Tahiri është një person me precedent të mëparshëm penal, pasi në vitin 2014 është dënuar me 8 vite burg për vrasje me dashje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img