Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Plagosi me armë 27-vjeçarin në Sauk, VETËDORËZOHET efektivi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është vetëdorëzuar në polici, efektivi Ndue Ndoj, autori i plagosjes në Sauk.

Mëngjesin e sotëm Ndoj plagosi me armë 27-vjeçarin Ervis Murati. Ndue Ndoj 25-vjeç, nën-ispektor  ndiqte studimet pranë Akademisë së sigurisë.

Ndërkohë, e gjithë skena ka ardhur si pasojë e tentativës së një rrëmbimi. Tre persona nga Kukësi tentuan të rrëmbejnë autorin që qëlloi me armë, Ndue Ndojin.

25-vjeçari pas konfrontimit fizik plagosi një nga autorët, pasi kuptoi që po tentonin ta rrëmbenin.  Njëri nga agresorët i ka vënë Ndojit armën në kokë, ndërsa ky i fundit pas rezistencës ia ka marrë dhe ka qëlluar duke lënë të plagosur Ervis Muratin, i cili ndodhet jashtë rrezikurt për jetën në spital. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img