Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Plagosi gruan me thikë, arrestohet 43-vjeçari (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Krujës ka arrestuar një 43 vjeçar pasi plagosi gruan e tij me thikë.

Në pranga është vënë shtetasi Gentian Gjoka, 43 vjeç, banues në Krujë.

Para 10 ditësh, 43-vjeçari goditi disa herë me thikë gruan e tij Abesie Balla Gjoka, 37 vjeç.

Pas aktit të rëndë, Gentian Gjoka u arratis dhe u shpall në kërkim nga policia.

Mbi të rëndojnë akuzat për veprën penale “Dhunë në familje”, “Plagosje e rëndë me dashje ” dhe “Mbajtja pa leje e armëve të ftohta”.

 

Më shumë
spot_img
spot_img