Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Plagosi dy vëllezërit në Shkodër, policia identifikon autorin e dyshuar (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c936a598e208daac304f51dfc14a342f

Policia ka identifikuar autorin e plagosjes së dy vëllezërve Doçi mbrëmjen e sotme në fshatin Bardhaj të Shkodrës..

Autori është Mesmir Perkoka, i cili ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të makinës me të cilin po udhëtonin vëllezërit Hoten dhe Marjan Doçaj, duke i plagosur të dy.

Fatmirësisht vëllezërit janë jashtë rrezikut për jetën dhe po marrin trajtimin mjekësor në spitalin e Traumës në Tiranë, ndërkohë që policia po punon për kapjen e autorit.

LEXO EDHEAtentati ndaj dy vëllezërve në Shkodër, policia jep detajet: FNSH në vendngjarje, po punohet për kapjen e autorëve

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img