Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

PLAGOSET RËNDË protestuesi dhe bie PA NDJENJA në tokë, përgjaket bulevardi (PAMJE TË RËNDA)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img