Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Plagoset me thikë vëllai i shefes së vettingut, Natasha Mulaj, refuzon të bashkëpunojë me Policinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

6ecd29f1d757834eb77aaa04da9145ea

Admir Mulaj, vëllai i Natasha Mulaj, shefe e Komisionit të Posaçëm të Apelimit (shkalla e dytë e vettingut), është plagosur me thikë, nga një person që ai deklaron se nuk e  njeh.

Nga burimet bëhet me dije se Mulaj është plagosur pak ditë më parë në zonën e Farkës, në Tiranë. Ndërkohë, Policia nuk ka lëshuar njoftim për rastin.

Autori i ngjarjes nuk është identifikuar ende pasi Admir Mulaj nuk ka pranuar të bashkëpunojë me Policinë dhe të tregojë se cili është personi që e ka qëlluar me thikë. Sipas tij, nuk e njeh personin që e qëlloi me thikë.

Ne foto: Admir Mulaj, vella i Natasha Mulaj
Screenshot_4.jpg

Më shumë

spot_img