Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Plagoset me thikë shqiptari në Romë, shtrohet në spital në gjendje kriktike, autorët e goditën në shpatull dhe bark

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 27 vjeçar shqiptar, emër i njohur për policinë, është plagosur me thikë në shpinë pas një konflikti  me dy të rinj në Romë.

Ngjarja ndodhi mesditën e sotme, ku i riu është konfliktuar me dy persona midis rrugës “Magazzini Generali” dhe rrugës “Gazometro”.

Ai u transportua në Spitalin San Camillo, ku ndodhet në gjendje të rëndë, pasi ka marrë plagë në shpatull dhe bark.

Sipas medieve lokale, i riu shqiptar u përpoq që t’u ikte autorëve të sulmit, por pas 150 metrash ai u rrëzua përtokë pranë një lokali. Policia po heton ngjarjen dhe ka shpallur në kërkim dy autorët.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img