Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Plagoset me thikë një adoleshent në Shkodër, MISTER shkaqet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ff634bbb17910a1d86c826a4f01f2ac7

Një i ri 16-vjeçar është plagosur me thikë mesditën e sotme në Shkodër.

Mësohet se A.T është qëlluar me mjetin prerës nga një 18-vjeçar. I dëmtuari ndodhet në spital për mjekim të mëtejshëm dhe jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që autori është K.L., kapur nga policia.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, pas një konflikti të çastit.

Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 29.01.2021, rreth orës 13:40, në lagjen Salo Halili, Shkodër është plagosur me një mjet prerës (thikë) shtetasi A. T. 16 vjeç banues në lagjen ‘’Ahmet Haxhija’’, Shkodër, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Shkodër jashtë rrezikut për jetën.

Menjëherë është organizuar puna nga Policia dhe është bërë identifikimi dhe kapja e autorit të dyshuar shtetasit K. L. 18 vjeç banues në lagjen Shirokë, dyshohet që ngjarja ka ndodhur pas një konflikti te çastit.

Veprimet po kryhen me grup hetimor dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img