Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
4.6kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Plagoset me thikë 17-vjeçari në Korçë, dërgohet me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 17-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës.

Sipas policisë, dyshohet se 17-vjeçari është plagosur me mjet prerës gjatë një konflikti fizik. Ai ka shkuar vetë për mjekim në spitalin e qytetit.

“Më datë 04.08.2022, rreth orës 21:10, në Spitalin e Korçës, ka shkuar për mjekim një 17-vjeçar, banues në Korçë, që dyshohet të jetë dëmtuar me mjet prerës, në qytetin e Korçës, gjatë një konflikti fizik, i cili aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve”, njofton Policia e Korçës.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img