Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Plagoset me armë zjarri një 32 vjeçar në Durrës, dyshimet e para (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 32 vjeçar i plagosur me armë zjarri është paraqitur sot në spitalin e Durrësit.

Bëhet me dije se shtetasi Armand Hoxha, 32 vjeç, banues në lagjen nr. 18, Durrës, dyshohet se aksidentalisht është vetëplagosur lehtë, në këmbë, me një armë zjarri pistoletë, të cilën e mbante pa leje.

Mësohet se Hoxha tashmë është arrestuar, pasi akuzohet për veprën penale “Mbajtja pa leje e armëve dhe e municionit”.

“Specialistët për Hetimin e Krimit të Komisariatit të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë për veprën penale “Mbajtja pa leje e armëve, armëve luftarake dhe e municionit”, shtetasin A. H., 32 vjeç, banues në lagjen nr. 18, Durrës, pasi dyshohet se aksidentalisht është vetëplagosur lehtë, në këmbë, me një armë zjarri pistoletë, të cilën e mbante pa leje”, njofton policia.

Më shumë
spot_img


spot_img