Hapësire reklamuese

Aktualitet

Plagoset me armë zjarri efektivi i FNSH-së

Shkruar nga Newsbomb
Plagoset me armë zjarri efektivi i FNSH-së

Një efektiv i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) është vetëplagosur ditën e sotme. Burime për media bëjnë me dije se ngjarja ka qenë aksidentale.

Efektivi ka marrë turnin dhe ka qenë duke veshur uniformën, kur aksidentalisht ka shkrepur armën dhe për pasojë ka marrë një plumb në këmbë.

Ai është dërguar në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese