Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Plagoset me armë të ftohtë 42-vjeçari në Berat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 42-vjeçar është plagosur me thikë pasditen e sotme në Berat.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Jani Vruho”, ku një person me iniciale G.D., ka goditur me thikë pas një konflikti një 42-vjeçar me iniciale G.K.

I plagosuri ndodhet në Spitalin Rajonal Berat, jashtë rrezikut për jetën. Policia po punon për kapjen dhe arrestimin e autorit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img