Hapësire reklamuese

Aktualitet

Plagoset me armë gjahu 28-vjeçari, policia arreston autorin (EMRI)

Shkruar nga Newsbomb

Një person ka mbetur i plagosur me armë gjahu.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Gjinaj në rrethin e Hasit.

I lënduar mbeti 28-vjeçari me inicialet A.B, i cili u qëllua me armë gjahu nga Zek Asllanaj 55 vjeç, pas një konflikti për motive pronësie.

28-vjeçari është dërguar në spital, jashtë rrezikut për jetën, ndërsa autori është arrestuar menjëherë dhe iu sekuestrua arma e gjahut.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese