Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.6kmh
90 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Plagoset efektivi i policisë në Fier, ja si paraqitet gjendja e tij (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8cce8c6f0b590d3a197fcf930c47f93d

Një efektim policie i identifikuar si Klodian Lamaj është vetëplagosur sot në Fier.

39-vjeçari ka marrë një plumb në këmbë në rrethana edne të paqarta, por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Punonjësi i policisë paraprakisht ka deklaruar se është vetëplagosur aksidentalisht.

Njoftimi i plotë i policisë: Fier/ Informacion paraprak

Sot rreth orës 21:20, në spitalin e Fierit, ka shkuar i plagosur me armë zjarri në këmbë në rrethana ende të paqarta, punonjësi i policisë Klodian Lamaj, 39 vjeç, banues në Fier, (punonjës i Komisariatit të Policisë Peqin), i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor në bashkëpunim me SHÇBA dhe Prokurorinë po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img