Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Plagoset 32 vjeçari shqiptar në Athinë, përfundon në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

26eaa0a3bfc3d6e57720b71738de5409

Një 32 vjeçar shqiptar është plagosur në Athinë me armë zjarri.

I riu ka përfunduar në spitalin e Athinës dhe po merr ndihmë mjekësore.

Në dëshminë e tij ai ka thënë se nuk ishte i përfshirë në konflikt por është plagosur rastësisht teksa ka kaluar.

Sipas policisë, shqiptari është një person me rekorde kriminale.

  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img